Indeks glikemiczny w diecie

Indeks glikemiczny (GI) dieta-to pewny sposób, aby schudnąć. To każdy może łatwo śledzić i zdrowy sposób odżywiania. Indeks glikemiczny-diety jest nie tylko spadek wagi, ale codziennego zdrowego odżywiania, przeznaczone do użycia i łatwy aby utrzymać i sposób. KI dieta stabilny poziom cukru we krwi, aby upewnić się, że jest to dieta dla diabetyków jedna dieta również. Indeks glikemiczny produktów spożywczych-jest to ważna cecha, która od 0 do 100 szereg cech, na podstawie tego, jak dobrze i jak szybko podnieść poziom glukozy we krwi. Większy wzrost poziomu glukozy we krwi, spowodowane żywnością, tym wyższy indeks glikemiczny. Ważne jest, aby wiedzieć, że tylko indeks glikemiczny żywności, że znaczne ilości węglowodanów, które zawierają, podczas gdy poziom glukozy we krwi, trawienia węglowodanów powstają w cukier podnieść. Z tego powodu, tabele glycemic indeksów, z reguły nie wchodzą w skład mięso, ryby, sery i jaja.

 

Co to jest indeks glikemiczny?

Jedzenie im wyższy indeks glikemiczny, bardziej wzniosły poziom glukozy we krwi, który organizm zwiększenie produkcji insuliny za pomocą , można go kontrolować. Znaczną produkcję insuliny po tym, jak poziom cukru we krwi gwałtownie spada z powrotem do wahań poziomu cukru we krwi powoduje. Powtórzyć glukozy we krwi wkrótce głód zmusi, w który raz powtarzam jedzenia na zmuszanie człowieka, i błędne koło toczy się dalej, że szybkie tłuszczu. W cukru we krwi, otyłość z wielu problemów zdrowotnych są również źródłem, w szczególności, choroby serca i naczyń krwionośnych, a także cukrzycąhttp://weltonik.info/

Jedzenie większość 0 i 100 między indeksem glikemiczny deszcz i 100 indeks glikemiczny glukozy (cukru gronowego) wartość GI. Niektóre produkty spożywcze, takie jak: suszone daktyle lub określonych cukier, nawet 100 wartość przekroczona trochę. W zależności od indeksie glikemicznym,  Indeks glikemiczny posiłku wiele czynników, dlatego ja po prostu test może być określony.

KI przede wszystkim w żywności zawartość węglowodanów i skład węglowodanów zależy białka, tłuszczu, błonnika i wielu innych czynników będzie miało wpływ. Dlatego, być może, dużo jedzenia, w przypadku, że chociaż bardzo dużo węglowodanów zawiera, ale on jest wciąż stosunkowo niska na GI-det. W wielu przypadkach, jedzenie jest tak mało węglowodanów zawiera on lub jedzenie ze względu na charakter takich przyczyn, które nie dają indeks glikemiczny, aby określić, jak wiele indeks glikemiczny żywności, na razie nie wiadomo.

 

Indeks glikemiczny produktów

Jeśli indeks glikemiczny danego produktu nie wiesz, ale chciałbym kilka wskazówek, aby uzyskać wpływ na poziom cukru we krwi, to najpierw spróbuj inne podobne produkty na podstawie klasyfikacji jeden z grupy przewodu. Jeśli jest to niemożliwe, to charakter zasilania, różnorodnością, a także. stosunek składników odżywczych na podstawie kosztorysów wiemy, że około do której grupy należą. Jedzenie jest więcej białka, tłuszczu i błonnika w nim zawarte (nawet stosunkowo wysokiej zawartości węglowodanów) im niższa wartość KI, ponieważ spowalniają wchłanianie węglowodanów. Jedzenie jednak, że dużo węglowodanów, ale niewiele białka, tłuszczu i błonnika, zawierają wysokie prawdopodobieństwo, że wysoki KI grupy będą należeć. Klasyfikacji, aby pomóc można użyć następujące tabele przestawne KI.

Zero, odpowiednio. bardzo niski IG produktów wartość, Mięso, ryby, grzyby, ser, masło, tłuszcze, oleje, jajka, alkohol, większość Zasady KI dieta, Indeks glikemiczny, dieta nasze w większości, w niskim indeksie glikemicznym (0-55) zasilany zebrać, a te tylko lekko i powoli podnoszą poziom cukru we krwi. Powolny i niewielki wzrost stężenia glukozy we krwi z powodu kształtującego się uczucia sytości przez dłuższy czas utrzymać organizacji dostaw energii jest ciągły i stabilny.

Indeks glikemiczny średni (56-69) jedzenie spożywać tylko w umiarkowanych ilościach zalecane, ponieważ produkty te mają zwiększone podnoszą poziom cukru we krwi. O wysokim indeksie glikemicznym (70-100) w grupie produktów należy unikać podczas diety, ale przynajmniej zminimalizować zużycie, a to już znaczny i nagły wzrost cukru we krwi i drgań. Wysoka wartość KI produktów, po spożyciu głodu wkrótce powstać, które się powtarzają i na początku posiłku sprawia, że człowiek.

Spożywać niski indeks glikemiczny żywności, odpowiednio. te, które są wykonane z produktów spożywczych, więc poziom cukru we krwi każdy parzysty poziom można zapisać wtedy można uniknąć nagłego głodu wilk, wyeliminować poziom cukru w zależności i łatwo zasilanie pod kontrolą. KI dieta i regularny sport w obsłudze, szybko jak pozbyć się nadwagi i od życia zdrowego kanału. KI dieta jest doskonałym wyborem, gdyż nie tylko pożądanej masy ciała do osiągnięcia skutecznej metody, ale i w codziennym jedzeniu część, możemy zrobić to, co możemy zrobić, aby poprawić nasze zdrowie i naszą wagę na pożądanym poziomie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *